نوار تست پسته

راهنمای راه اندازی و تنظیم: 

1- بعد از روشن کردن دستگاه و سپری شدن مدت زمان مورد نظر، اگر نوار در حین حرکت به یک طرف متمایل شد (یا اصطلاحا به یک سمت کشید) باید با استفاده از پیچ های تنظیم تعبیه شده دو طرف در دو انتهای نوار اصلاح گردد تا نوار در وسط شاسی حرکت کند و از دیواره های دو طرف به یک اندازه فاصله گیرد.

2- از عدم وجود ریخت و ریز پسته در اطراف و پشت نوار نقاله (روی غلتکی ها) مطمئن شوید.

3- در صورت وجود پسته ریزی علت آن بررسی و اقدامات لازم جهت جلوگیری از پسته ریزی صورت پذیرد. این اقدامات شامل: تنظیم قیف های ورود و خروج و یا اضافه کردن لاستیک یا ورق های پوشش اضافه در دستگاه می باشد.

4- دريچه مخزن ورودي را حدوداً دو سانتي متر بالاتر از سطح نوار تنظيم كنيد و در صورتي كه پسته در قيف انباشته مي شود آن را بالاتر ببريد.

راهنمای سرویس و نگهداری:

دستگاه را از تابش مستقیم آفتاب حفظ کنید، در غیر این صورت نوار نقاله لاستیکی آن به سرعت خراب شده و می پوسد.
زنجیر را در هنگام استفاده و یا انبار شدن دستگاه با گریس بپوشانید تا از زنگ زدگی آن جلوگیری به عمل آید. (توصیه می شود بعد از فصل کار و در زمان انبار داری به منظور افزایش طول عمر، زنجیرها و تسمه پروانه ها از محل خود خارج گردند.)
از گذاشتن یا تماس اشیاء سنگین و نوک تیز بر روی نوار خودداری کنید.هميشه مطمئن باشيد كه ديواره تقسيمات روي نوار و ساير ورق هاي دستگاه با نوار فاصله دارند و از قرار دادن اشياء سنگين و دست كارگران بر روي اين ديواره خودداري شود تا آسيبي به نوار نقّاله نرسد.

راهنمای نکات ایمنی:

همیشه بعد از انجام تنظیمات و یا تعمیرات حفاظ های دستگاه را در محل خود نصب کنید و از روشن کردن دستگاه بدون حفاظ خودداری کنید.همیشه قبل از انجام هرگونه تعمیرات برق تابلوی اصلی را قطع کنید.
همیشه قبل از انجام هرگونه تعمیرات زنجیر ها و تسمه پروانه های سر الکتروموتور را از محل خود خارج کنید.
از ریختن آب روی الکتروموتور و چرخ زنجیر و زنجیر و یاتاقان ها خودداری کنید.
قبل از استفاده از دستگاه از سالم بودن کابل های برق و اتصال ارت اطمینان حاصل کنید.
از بسته بودن درب ترمینال برق روی الکتروموتور اطمینان حاصل کنید.
از نزدیک کردن بدن یا لباس به اجزاء در حال حرکت پرهیز کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید